Pořady

Ivan Mládek a jeho Banjo Band

Typické složení skupiny sestávající jak z hudebníků, tak i ze známých Mládkových komiků umožňuje realizaci hudebně -zábavných bloků různé délky, nebo samostatné celovečerní představení. Společným jmenovatelem je nepolitický, nesatirický a neangažovaný humor, který má diváka především pobavit. Dadaistické monology, scénky a anekdoty střídají známé i méně známé písničky Banjo Bandu, kterém interpretuje jak Ivan Mládek, tak i ostatní členové jeho „panoptika“.

Ivan Mládek a jeho Banjo Band

Ivan Mládek a jeho „Bio Trio“

Improvizovaný hudební pořad Bio Tria je vhodný do klubů a menších sálů a je postaven především na interpretaci známých i méně známých písniček Banjo Bandu. Na přání pořadatele lze zakomponovat do pořadu některého ze známých Mládkových komiků. Délka a forma vystoupení dle dohody s pořadatelem.

Ivan Mládek a jeho „Bio Trio“

Moderování Lenka Plačková a Libuna

Hledáte pro svou akci, městskou slavnost, či firemní večer nevšední moderátorskou dvojici? Určitě vás nezklame vtipkující a provokující duo Lenka Plačková a Libuna, známé z televizních pořadů Ivana Mládka a z rozhlasového pořadu „Hovory z Loun“ na Country radiu.

Moderování Lenka Plačková a Libuna